مسلمان واقعا می خواهد در پرسپولیس بماند؟

 

مسلمان واقعا می خواهد در پرسپولیس بماند؟


شواهدی وجود دارد که ادامه حضور هافبک سرخپوشان در فصل آینده را تائید می کند.

آوینی ها -  محسن مسلمان به شدت مورد غضب برانکو ایوانکویچ قرار گرفته و تمام این نیمکت نشینی ها به خاطر اتفاقات گذشته است. او جریمه سنگینی را بابت لگد زدن به بطری، دست ندادن به مربیان، انتقاد از کادرفنی در رختکن، اعتراض به تمرینات زلاتکو و... پرداخت می کند و تقریبا از جمع فوتبالیست های «پرکار ایران» حذف شده است. نه بازی می کند و نه به قول برانکو در تمرینات آن قدری انگیزه دارد که کادرفنی را مجاب به استفاده از این بازیکن کند.

با این حال، حمیدرضا گرشاسبی اعتقاد دارد برانکو ایوانکویچ از او خواسته محسن مسلمان را حفظ کند. برانکو اما در برنامه 90 و در پاسخ به این سوال که واقعا قرار است مسلمان را در تیم فصل آینده نگه دارید؟ به عادل فردوسی پور جواب پیچیده ای داد: «من گفتم همه بازیکنان باید بمانند.» و در واقع برانکو هرگز به صورت اختصاصی در مورد ماندن مسلمان نظر نداده است.

البته مسلمان بازیکن خوبی است و همین حالا هم عنوان بهترین پاسور لیگ را برعهده دارد آن هم در حالی که حداقل یک سوم فصل را نیمکت نشین بوده ولی اگر قرار است در پرسپولیس بماند و مثل این فصل، همچنان نیمکت نشین بماند، آیا حضور یا عدم حضور این بازیکن فرقی به حال سرخپوشان خواهد داشت؟

برانکو که مشخصا با این رفتارش نشان داده مسلمان را نمی خواهد، مسلمان هم در تمرینات به اندازه کافی انرژی و تمرکز و توان نشان نمی دهد که هواداران را قانع کند به بازگشت او به ترکیب اصلی کمک کنند؛ حالا با این شرایط، ماندن مسلمان به صلاح پرسپولیس است؟ اصلا به صلاح خودش است؟

برانکو حتی حالا که پرسپولیس نیازی به امتیازات لیگ ندارد، صحبتی در مورد استفاده از مسلمان در ترکیب اصلی و حتی در جمع بازیکنان ذخیره نمی کند. اینها یعنی کار مسلمان در پرسپولیس تمام است و اعتراض هواداران هم به جایی نمی رسد. همان طور که آ«ها خواستار ماندن پیام صادقیان و رامین رضاییان بودند اما حرف برانکو فقط یک کلام بود: «نه»./نیوزورزشی