نحوه فعالیت در دانشگاه پیام نور بر اساس مصوبه جدید اعلام شد – خبرگزاری آوینی ها | اخبار ایران و جهان

 

نحوه فعالیت در دانشگاه پیام نور بر اساس مصوبه جدید اعلام شد – خبرگزاری آوینی ها | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری آوینی ها به نقل از دانشگاه پیام نور، محمد هادی امین ناجی با تاکید بر اینکه فعالیت های علمی، فرهنگی و پژوهشی در دانشگاه پیام نور باید پاسخگوی نیازها و مسائل اجتماعی باشد، گفت: باید تمامی فعالیت های علمی و پژوهشی را در دانشگاه مسئله محور کنیم و با پرداختن به مسائل جامعه، برای آنها راهکار منطقی ارائه دهیم.

وی افزود: حضور تعداد بیشماری از دانشجویان تحصیلات تکمیلی مشغول به تحصیل در دانشگاه پیام نور، فرصتی است تا فعالیت های فرهنگی و پژوهشی دانشجویان را متناسب با رشته های تحصیلی آنها و به شکلی هدفمند در جهت رفع مسائل اجتماعی سوق دهیم

معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور یادآور شد: یکی از محاسن دانشگاه پیام نور، حضور در عرصه های مختلف است و به همین دلیل این دانشگاه می تواند ضمن انجام فعالیت های پژوهشی در رفع مسائل کشور پیشگام باشد.

وی  تاکید کرد: طبق مصوبه شورای دانشگاه، از این پس، هر گونه فعالیت در دانشگاه پیام نور باید پاسخگوی، مسئله ای از قشر مخاطب ما در جامعه باشد.

وی ادامه داد: براساس سیاست های سال ۹۷ این دانشگاه، بهره مندی از توانمندی های یکایک اعضای علمی در حوزه های فرهنگی، دانشجویی و اجتماعی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.