مجیدی را پیشنهاد دادم شفر گفت فعلا نه!

 

مجیدی را پیشنهاد دادم شفر گفت فعلا نه!


مدیرعامل استقلالی ها می گوید در رابطه با حضور فرهاد مجیدی در کادرفنی این تیم با شفر صحبت کرد و مربی استقلالی ها نیز گفت پس از پایان کلاس های مجیدی با او تماس خواهد گرفت.

آوینی ها - سیدرضا افتخاری پس از پایان دیدار تیم های استقلال و پیکان گفت: در واقعیت حضور ما در لیگ قهرمانان آسیا تیم را خسته کرده و همه دیدند حریف امروز از ما سرحال تر بود چرا که بازی های مان در آسیا همه را خسته کرده بود. مضافا اینکه به دلیل مصدومیت های فراوانی که داشتیم این تیم اصلی ما نبود که در این دیدار به میدان رفت.

او ادامه داد: خوشحالم که توانستیم دل هواداران را  شاد کنیم تا با رضایت به خانه بروند. من مطمئن هستم مصدومان مان برگردند هواداران بازی های بهتری نیز از ما خواهند دید. ما وقتی ده نفره شدیم فشار روی ما زیاد شد اما بازیکنان با تلاش بیشتر و جنگیدن توانستند نتیجه را عوض کنند. من برد را به هواداران استقلال تبریک می گویم. با برنامه ریزی که ما کرده ایم هدف گذاری ما اول فینال حذفی و دوم نیز فینال لیگ قهرمانان آسیا است که با این شرایط تیم به آن امید داریم.

او درباره طلب مجتبی جباری از استقلال گفت: ده ها مورد مانند جباری داریم. لیستی بالای بیست نفر داریم نمی دانم چرا فقط درباره او سوال می پرسید. ما برنامه ریزی کردیم و تلاش می کنیم تا بتوانیم همه بدهی ها را پرداخت کنیم. انشالله فردا 10 درصد از قراردادها را نیز پرداخت خواهیم کرد. تا قبل از فینال حذفی هم 15 درصد پرداخت خواهیم کرد تا 80 درصد بشود. بعد از آن بدهی را پرداخت خواهیم کرد.

افتخاری ادامه داد: دو دیداری که در عمان و کویت به ما تحمیل شد حدود دو میلیارد تومان ضرر دیدیم.

او در رابطه با ادامه ماندگاری شفر در جمع استقلالی ها گفت: آقای شفر ماندگار است من برنامه ریزی کردم که قسمتی از مبلغ قرارداد ایشان را اسپانسر پرداخت کند.

مدیرعامل استقلالی ها درباره حضور فرهاد مجیدی در این تیم گفت: ما با ایشان جلسه داشتیم و درباره مجیدی با شفر هم صحبت کردم اما او گفت زود است چرا که فعلا مجیدی مشغول گذراندن کلاس های مختلف است پس از پایان کلاس هایش خودم با او صحبت می کنم.

او درباره حضور پسر شفر در کادرفنی و جلسه ای که با مجیدی داشتند ادامه داد: پسر آقای شفر در کادر فنی نیست بلکه او آنالیزور است. ما در منزل آقای مصطفوی جلسه ای با مجیدی داشتیم و من به او گفتم نظر من مثبت است و بازیکن بزرگی هستی اما پس از آن که به شفر گفتم وی پاسخ داد خودش پس از پایان دوره های مجیدی با او صحبت خواهد کرد.

افتخاری درباره مصاحبه زمانی، عضو هیات مدیره استقلال نیز گفت: جریمه آقای زمانی را خودشان باید پرداخت کنند بلکه باشگاه استقلال جریمه او را پرداخت نخواهد کرد و ضمن اینکه موافق هم نیستیم که ایشان زیاد صحبت کند. البته خوشبختانه اخیرا او کمتر صحبت می کند اما حرف هایش درباره داوری بازی العین، صحبتی بود که همه می کردند.

او درباره لیست بازیکنان خروجی از جمع آبی ها گفت: هیچ لیستی قطعی نیست.

افتخاری درباره بدهی های خارجی استقلال نیز ادامه داد: باید به دادگاه تجدید نظر مراجعه کنیم و درخواست شرایط جدید کنیم.

مدیرعامل آبی ها درباره بدهی به نفراتی مانند نکونام و آندو نیز گفت: به هرحال ما طلب این بازیکنان را طبق برنامه خواهیم داد./ورزش3