بودجه مصوب سال ۹۶ دانشگاه شهید بهشتی پرداخت شد – خبرگزاری آوینی ها | اخبار ایران و جهان

 

بودجه مصوب سال ۹۶ دانشگاه شهید بهشتی پرداخت شد – خبرگزاری آوینی ها | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری آوینی ها به نقل از دانشگاه شهید بهشتی، اولین جلسه هیات‌ رئیسه دانشگاه در سال ۱۳۹۷ به ریاست سید حسن صدوق، رئیس دانشگاه شهید بهشتی و با حضور اعضای هیات رئیسه برگزار شد.

رئیس دانشگاه به تلاش‌های صورت گرفته تا لحظات پایانی سال گذشته برای تخصیص ۱۰۰ درصد بودجه سال ۹۶ دانشگاه شهیدبهشتی اشاره کرد و افزود: رایزنی‌های دانشگاه شهید بهشتی و سایر دانشگاه‌های سطح یک با سازمان برنامه ‌و بودجه و پیگیری‌های شخص وزیر علوم، بالاخره در بامداد اول فروردین ۹۷ نتیجه داد و کل بودجه دانشگاه‌ها از جمله بودجه مصوب ۹۶ دانشگاه شهید بهشتی پرداخت شد.

وی ادامه داد: راهبردهای ترسیم ‌شده دانشگاه در حوزه پژوهش، فناوری، آموزش و فرهنگی در سال ۹۷ دنبال خواهد شد و با قوت ادامه خواهد یافت.

صدوق با ابراز خرسندی از پرداخت بخشی از معوقات اعضای هیات علمی افزود: خوشبختانه با تمهیداتی که اندیشیده شد، توانستیم بخشی از معوقات همکاران هیات‌علمی مربوط به حق‌الرساله‌ها را در ساعات اداری پایان سال ۹۶ پرداخت کنیم.

فرصت مطالعاتی بلندمدت اعضای هیات‌علمی، تقویم آموزشی دانشگاه در سال تحصیلی ۹۷-۹۸، برنامه‌های مدیریت بودجه و تشکیلات در بخش نظارت بر عملکرد واحدها، تدوین گزارش های درخواستی از سوی سازمان های متبوع و لزوم انسجام و یکپارچه سازی بخش استخراج آمار دانشگاه در این جلسه بررسی شد.