مسئول بسیج اساتید دانشگاه های تهران بزرگ معرفی شد – خبرگزاری آوینی ها | اخبار ایران و جهان

 

مسئول بسیج اساتید دانشگاه های تهران بزرگ معرفی شد – خبرگزاری آوینی ها | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری آوینی ها به نقل از سازمان بسیج اساتید کشور، آئین تودیع و تقدیر از خدمات علی اکبر متکان و معارفه عرفان خسرویان به عنوان مسئول جدید بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران بزرگ و همچنین تقدیر از تلاش‌های سیدمحمدرضا مرندی و معارفه علیرضا معاف به عنوان معاون بررسی و تحلیل بسیج اساتید کشور باحضور رئیس سازمان بسیج اساتید کشور، تعدادی از معاونین این سازمان و رؤسای کانون‌های بسیج اساتید دانشگاههای تهران بزرگ، برگزار شد.

در این مراسم علی اکبر متکان – مسئول سابق بسیج اساتید تهران بزرگ – ضمن تقدیر از مسئولان بسیج اساتید کشور و ریاست این سازمان در حمایت هایشان از وی، برای دکتر خسرویان آرزوی موفقیت کرد.

در ادامه خسرویان عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور با تشکر از حسن اعتماد به وی برای واگذاری این مسئولیت، اظهار امیدواری کرد با تلاش همکاران خود در بسیج اساتید تهران بزرگ و حمایت مسئولان این سازمان بتواند در راستای رویکرد جدید و تحولی سازمان بسیج اساتید کشور، به نتایج مطلوبی دست یابد.

مجتبی زارعی، رییس سازمان بسیج اساتید کشور نیز با تقدیر از فداکاریهای متکان که از بدو تأسیس بسیج اساتید پایتخت و در دانشگاه شهید بهشتی همواره به عنوان یک استاد انقلابی، پرتلاش و با انگیزه بالا فعالیت داشته است، برای وی آرزوی سلامتی و موفقیت کرده و افزود: همچنان از ظرفیت و تجربیات این استاد برجسته و تفکرات راهبردی وی در سطح عالی سازمان بسیج اساتید کشور استفاده خواهد شد.

زارعی همچنین خسرویان را استادی جوان، صاحب ابداع و ابتکار و پرانرژی دانست که انتظار سازمان از وی این است که ظرفیت بالای کانون‌های استادی تهران را فعال کرده و هوشمندسازی نیروی انسانی در نظام علم پایتخت و جدی گرفتن نظام اشاعه و مطالبه را در دستور کار جدی خویش قرار دهد.

وی ادامه داد: سازمان بسیج اساتید پیش از این جلسه، بیانیه ای در محکومیت ورود مأموران آژانس بین المللی انرژی اتمی به داخل محوطه برخی دانشگاه‌ها و اتاق اساتید دانشگاه آماده و در اختیار رسانه ها قرار داده است و درصورتی که هشدار استادان بسیجی جدی گرفته نشود، مهارت ملی «انقلاب دوم» نوسازی خواهد شد.